View Single Post
  #53  
Old August 17th, 2009, 08:52 PM
BenMax BenMax is offline
Senior Contributor
 
Join Date: May 2008
Posts: 10,191
Quote:
Originally Posted by aslan View Post
jack the joy, woooohooooo.

ummm can you adopt me too., seriously a lb of ground beef is what 4 to 5 dollars, plus the rice, and its a full weeks worth of meals if not more, you can add some veggies or fruit.
I totally asked for that one!

You are right - it sounds like a plan. I can do this and she will enjoy it I am certain. Thanks everyone.

If anyone has any other suggestions please keep the thread going.

If anyone wants to threadjack - go for it. The more opportunity to explore this the better.
Reply With Quote